CND Workshop Master Painter

Productomschrijving
CND™ Workshop Master Painter
Ontdek de creatieve mogelijkheden van het CND™ SHELLAC™ brand 14+day nail color systeem en breidt uw kennis nog verder uit. Na deze workshop heeft Shellac™ geen geheimen meer voor jou!
Datum: 26 november 2018
Tijdstip: 10:00 uur tot +/- 15:00 uur.
Exclusief: Lunch
Tijdens de Master Painter Training wordt dieper ingegaan op de achterliggende technologie die het CND™ SHELLAC™ brand 14+ day nail color systeem zo succesvol maakt. Daarnaast worden de eindeloze mogelijkheden van deze award winnende producten gepresenteerd.
Zo kunt u met CND™ SHELLAC™ de mooiste nail-arts maken en uw kleuren palet uitbreiden door middel van layering waarmee u meerdere kleuren over elkaar aanbrengt voor een geheeld nieuwe kleur. Deze training is tevens een goede en noodzakelijke voorbereiding op de CND™ SHELLAC™ Salon Certificering waarmee u uw salon op de kaart zet.
Extra informatie:
Tijdens deze training wordt er gewerkt met uw eigen CND™ SHELLAC™ materialen en wordt er gewerkt op de eigen nagels. Zorg er daarom voor dat u met één hand vrij van product komt. Om deel te kunnen nemen aan deze training is een succesvolle afronding van de training CND™ SHELLAC™ 1 en CND™ SHELLAC™ 2 een vereiste.
Inclusief:
Certificaat na afloop van de training.